Krása

Trápí vás řídké obočí? Transplantace obočí může pomoci

Transplantace obočí je možností, jak získat husté obočí, které vám příroda upřela. Jedná se o velmi moderní metodu, která vám dopomůže ke vzhledu, který jste vždy chtěli, ale neměli. A s výsledkem, který bude vypadat zcela přirozeně.   

Transplantace obočí využívá nejmodernější postupy na poli medicíny 

Zní vám slovo transplantace skoro až strašidelně a představujete si pod ním velmi náročný proces? V tomto případě se nemusíte bát. Získání nového obočí proběhne rychle a díky využití lokální anestezie i bezbolestné. Není potřeba ani žádné hospitalizace. Ještě týž den po provedení zákroku se vrátíte domů.  

Vlastní štěpy z vousů či vlasů dopomohou k hustému obočí a přirozenému vzhledu

Zajímá vás, co je podstatou zákroku? Nemusíte se ničeho obávat. Vše, co vám bude transplantováno, bude pocházet zase a jen z vašeho těla. A vše se bude odehrávat pouze na “mikroskopické” úrovni. Nebudou vám odebírány žádné velké části kůže, nebude použit skalpel ani se nebude muset nic šít.  

Z temene hlavy se odeberou speciálním  přístrojem takzvané vlasové štěpy. Jedná se o mikroskopické části kůže, které obsahují od jednoho do čtyř folikulů – vlasových cibulek. Ty se pak znovu vloží tam, kde chloupky postrádáte. Tedy ve vašem případě, v oblasti obočí. 

Výhody zákroku 

  • Jeho průběh je zcela bezbolestný.
  • Využívá pouze lokální anestezii. Ta nepředstavuje pro tělo takovou zátěž jako anestezie celková
  • Omezení po zákroku jsou minimální. 
  • Téměř hned můžete jít zase domů. Nevyžaduje se hospitalizace ani speciální režim. 
  • Díky tomu, že se využívají štěpy vašich vlasů, bude výsledný stav vypadat velmi přirozeně.  

Změny nepoznáte hned, musíte jim dát čas

Ač se jedná o velice moderní, rychlou a bezbolestnou metodu, přírodu zcela nejde obejít. Neočekávejte tedy, že hned po zákroku uvidíte rozdíl. Ten se dostaví až mezi 3. a 12. měsícem, kdy nové vlasové cibulky začnou růst. Tím je totiž nastartován přirozený proces, který končí tak, že získáte husté obočí podle vašich představ, o kterém nikdo nebude hádat, že bylo vytvořeno s lékařskou dopomocí. 

Transplantace se používá i pro zahuštění vlasového porostu nebo vousů 

V případě, že vás netrápí jen řídké obočí, ale toužíte-li i po mužných vousech či hustých vlasech, tak i v tomto případě vám může transplantace výrazně pomoci. Na stejném principu vám pomocí štěpů vyroste na tvářích řádně mužný porost.  

To samé platí i pro nedostatek vlasů. Ať už chcete svůj vlasový porost pouze zahustit či jej vrátit do míst, kde už se vám tvoří kouty či dokonce už máte holé lysiny.  Díky transplantaci získáte své vlasy zpět.  A pokud vás tento problém ještě netrápí. Víte, jak se své vlasy starat, aby jejich kvalita byla co nejlepší a nedocházelo k jejich poškozování

I muži mohou vypadat dobře

Tento zákrok je oblíben i u mužů, kteří si chtějí vylepšit svůj vzhled, ale nechtějí, aby to nikdo věděl. Jeho výsledky jsou totiž tak přirozené, že jej vyhledávají i muži, kteří by jinak změnu svého vzhledu považovali za změkčilou a umělou.

Je důležité vybrat si dobrou kliniku, kde vám zákrok provedou 

I přes to, že se jedná o relativně rychlý zákrok, který je veden jen v lokální anestezii, je velmi důležité věnovat čas výběru správné a důvěryhodné kliniky. Ta by měla disponovat moderními certifikovanými stroji a zkušeným personálem.  

Oblíbené exotické destinace velmi často podobné zákroky také nabízí. Zde je však potřeba mít se opravdu na pozoru. Cena je možná lákavá, ovšem ne všechny kliniky nabízejí špičkové vybavení. O zkušenostech, ale i odbornosti personálu lze také velmi často mít pochybnosti. 

Proto je vždy mnohem bezpečnější variantou volba kvalitní kliniky v České republice , která poskytne zkušené atestované lékaře, příjemné zázemí, nejmodernější přístroje a výborný výsledek.

Myslíte, že obočí dodává vašemu obličeji přesně takový vzhled, jaký chcete mít?