Krása

Laminace obočí: Praha i regiony nabízí moderní zákrok čím dál častěji

Trendy v úpravě dámské vizáže se mění. Během pandemie, kdy rudé rtěnky byly schované pod rouškou, stoupl zájem o úpravu řas i obočí. A ne nadarmo. Správný tvar obočí a dlouhé, husté řasy mohou totiž dočista změnit vzhled, a to bez nutnosti použití jakýchkoliv produktů na líčení. Jednou z nejmodernějších technik je laminace obočí. O co je jedná a kam na laminaci obočí v Praze zajít? Poradíme v dnešním článku.

Co je laminace obočí?

Laminace obočí je kosmetická procedura, při které je cílem zkrotit bujné a pevné chloupky, se kterými se jinak špatně pracuje. Pokud máte husté obočí, které nedrží pořádně tvar a musíte ho den co den dlouze upravovat, je zákrok přesně pro vás. Pomocí speciálního roztoku se změní chemické složení chloupků, které následkem toho zjemní, lépe drží tvar a nechají se snáz upravit. Zákrok trvá okolo půl hodinky a její efekt vydrží až dva měsíce. Cenově se pohybuje okolo 600 korun, díky kterým však ušetříte následujících několik týdnů spoustu peněz za dekorativní kosmetiku i spoustu času.

Kam na laminaci obočí v Praze a regionech?

Základem úspěchu je vybrat si profesionála, který bude specialistou na úpravu obočí. Hledejte služby takzvaného browmastera ve specializovaném podniku browbar. Tak budee mít jistotu, že člověk, kterému svěřujete svou vizáž bude opravdovým expertem. Úpravu obočí sice nabízí i řada podniků jako je kadeřnictví, nebo salon na nehty, ale specializované péči se nic nevyrovná. Návštěva takového browbaru má být hlavně velmi příjemnou záležitostí, proto si vyberte takový, kde o vás bude co nejlépe postaráno. Prověřte si historii podniku, expertízu jeho browmasterů i služby navíc, kterých se vám dostane.

Jak se dá obočí ještě upravovat?

laminace není zdaleka jediným zákrokem, který dnes browbary nabízí. Můžete si zajít třeba na barvení, neb tvarování. Při barvení bude pomocí henny nebo barvy vašemu obočí dodán perfektní odstín, který ho zvýrazní a bude ladit s tónem vaší pleti i barvou vlasů. Barvení většinou trvá do 20 minut a často se doporučuje ho skloubit s nějakým způsobem úpravy tvaru. Tvarování obočí může být provedeno buď pinzetou, nebo třeba voskem. V obou případech se nemusíte bát, že by se jednalo o bolestivou záležitost. Vše je prováděno maximálně šetrně. Za barvení a tvarování většinou zaplatíte kolem 600 korun, strávíte v browbaru kolem 40 minut, a na dva měsíce budete mít klid od jakýchkoliv starostí s úpravou obočí.

Co ještě nabízí browbar?

V browbaru se specializují na dokonalé obočí a řasy. Najdete tu tak i služby jako prodlužování řas, nebo jejich lifting a barvení. V některých případech vám salon nabídne i komplexní péči o vizáž, jako je make-up, epilace obličeje, nebo dokonce účes. V první řadě je návštěva browbaru relax, který vám pomůže si skvěle odpočinout a je jedním z mnoha způsobů jak si udělat chvilku jen pro sebe. Nehledě na to, že krásný vzhled má pozitivní efekt na sebevědomí.

 

V browbaru vám pomohou i vybrat vhodné odstíny a tvary pro váš fototyp a obličej. Popřípadě vám poradí, zda je pro vás zákrok jako laminace obočí vhodný, nebo co raději zvolit místo něj. Pokud si nevíte rady, nemusíte se bát zeptat. Správně zvolený vzhled z opravdu velké spousty možností je totiž nezbytností. Ani skvěle upravené obočí nemusí vypadat dobře, pokud nemá správný tvar, nebo barvu. I proto je mimořádně důležité zvolit takový salon, který ke svým klientům přistupuje individuálně, svou práci bere vážně a dává si záležet.