Aktuality

Pyžamové kalhoty a šortky s vámi pojedou i na dovolenou

Myslíte, že se pyžamo nedá nosit po celý den?  

Pokud hledáte pohodlné a univerzální oblečení pro domácí nošení, pak mohou být tím pravým pyžamové kalhoty. Přesto, že byly původně určeny především pro noční odpočinek, brzy si získaly takovou oblibu, že se z nich stala součást domácího obleku. 

  • Čím si získaly takovou přízeň? 
  • Dámské pyžamové kalhoty jsou rozhodně lepším řešením než například tepláky, které v mnoha případech nejsou pro ženu příliš lichotivé. Navzdory tomu,  že popularita tepláků je nemalá.
  • I v pyžamu budete stále působit jako dáma. Pyžamové šortky jsou pak svým způsobem svůdné

Na doma i na dovolenou budou pyžamové kalhoty a šortky skutečně vhodným kouskem oblečení. Stačí si jen vybrat!

Elastan zajistí pružnost a přizpůsobivost

Pyžamové kalhoty mají styl a propracovaný střih, který lichotí každé postavě. Pokud tento typ kalhot doplníte mikinou nebo trikem, pak máte dokonale pohodlné oblečení pro celý den. V materiálovém složení převládá bavlna, která je velice příjemná a nezpůsobuje žádné alergické reakce. Díky příměsi elastanu vynikají kalhoty pružností a dokonalou přizpůsobivostí. Navíc ani po několikanásobném vyprání neztrácejí svůj tvar. To samé platí i pro pyžamové šortky. 

Pro zimní nebo chladné období jsou ideální dlouhé dámské pyžamové kalhoty a v letních měsících zajistí maximální pohodlí pyžamové šortky.

Ideální řešení na dovolenou

Pyžamové kalhoty si také nezapomeňte přibalit na cestu na dovolenou spolu s dalšími dovolenkovými kousky. A to především v případě, že se chystáte strávit ji v kempu pod stanem, v chatce nebo v karavanu. 

  • Kalhoty jsou v dolní části řešené manžetou, která nedovolí, aby se vám nohavice vyhrnuly. 
  • Takže vám bude ve spacáku celou noc krásně teplo. 

Nejen, že vás v noci krásně zahřejí, ale také v případě, že budete muset své útočiště v noci opustit, nebudete se muset převlékat. Dámu, která by v nočních hodinách pobíhala po tábořišti v noční košili, by mohli ostatní táborníci považovat za Bílou paní, která sem zabloudila z některého českého hradu.

                         A jak využijete pyžamové kalhoty vy? Na dovolenou nebo na domácí lenošení?