Aktuality

Kamenná umyvadla dodají vaší koupelně šmrnc

Kamenná umyvadla představují  designový prvek, který dokáže dokonale ozvláštnit i jinak obyčejný koupelnový interiér. Propadněte jeho jedinečnému kouzlu i vy. Dáváte přednost dokonalé symetrii, nebo naopak preferujete nepravidelné tvary, které věrně připomínají říční kámen? 

Kamenná umyvadla si pořiďte jen od ověřených výrobců

Výběru dodavatelů věnujte náležitou pozornost. Tomu také odpovídá kvalita nabízených kamenných umyvadel na desku. U nás máte absolutní jistotu, že si pořizujete špičkový produkt, který vám bude při správné péči sloužit doživotně. 

5 hlavních důvodů, proč se vám vyplatí investovat do kamenného umyvadla

  1. Originální design – bílé umyvadlo a vana to je klasika, která ale už nikoho neohromí. Pokud nechcete zapadnout v šedi průměrnosti, je pro vás kamenné umyvadlo na desku tou správnou volbou. Kámen může mít různou barvu (nejčastěji černou, šedou nebo béžovou), nebudete tedy mít problém sladit umyvadlo se zbytkem koupelny. Přečtěte si v této souvislosti také, jak správně vybírat nábytek do koupelny.
  2. Různá velikost a tvar – kulaté, oválné, hranaté nebo asymetrické? Kamenná umyvadla pořídíte v různých velikostech a tvarech přesně dle vašich preferencí a s ohledem na velikost vaší koupelny či záchodu.
  3. Umístění na desku – tento typ umyvadla nejlépe vynikne na dřevěné či mramorové desce. Díky tomu dodáte koupelně luxusní vzhled.
  4. Jednoduchá údržba – kámen je odolný materiál, který se poměrně snadno čistí. Existuje speciální čisticí prostředek pro čištění kamene. Čas od času jej také můžete naimpregnovat přípravkem pro impregnaci kamene. Postup čištění takového umyvadla je podobný jako u granitového dřezu – podrobný návod najdete třeba zde.
  5. Přívětivá cena – špičkové umyvadlo z přírodního kamene je možné pořídit dokonce i za lidové ceny začínající na nižších tisících korun.

Dávejte si také pozor na to, aby dodavatel zboží při přepravě pečlivě balil a vy se tak nemuseli bát, že by po cestě k vám přišlo k nějaké újmě. Většina objednávek tohoto typu ale probíhá rychle, kamenné umyvadlo tak můžete mít doma klidně do dvou pracovních dnů!