Aktuality

Vyzkoušejte rovnátka Premier Smile – cesta k perfektnímu úsměvu už nemůže být jednodušší!

Moderní rovnátka Premier Smile patří v ortodontické péči k naprosté špičce. Pokud potřebujete “napravit” chrup a hledáte vhodné řešení, tento typ rovnátek vám ho rozhodně nabízí. Máte pochybnosti? Za okamžik je rozptýlíme!

Hezký úsměv je stále považován za symbol zdraví a úspěchu. Pěkné a zdravé zuby vám dodají na sebevědomí a mohou sehrát důležitou roli jak v osobním, tak i v profesním životě. Lidé s krásným úsměvem jsou obvykle vnímáni jako atraktivnější, přátelštější a často i důvěryhodnější. Kromě estetických aspektů jsou rovné a zdravé zuby důležité i pro správné žvýkání a mluvení. jejich nesprávné uspořádání může vést k řadě zdravotních problémů. K bolesti čelistí, k zánětům dásní, ale i k problémů s trávením. 

Spolehlivé řešení naštěstí existuje! Jsou tu totiž špičková rovnátka Premier Smile.

 

S čím si rovnátka Premier Smile spolehlivě poradí?

Ortodontická léčba není pouze o hezkém úsměvu. I když na něm samozřejmě většině lidí záleží. Jde i o jiné, často důležitější věci. Vaše zuby by měly být především zdravé. S tím jistě budete souhlasit. Rovnátka pak mohou efektivně řešit celou řadu vad chrupu. Mezi nejčastější vady, které lze napravit, patří hlavně tyto:

 • Křivé zuby: Nepřirozené postavení zubů může způsobit různé zdravotní problémy a “estetický diskomfort”.
 • Přeplněná čelist: Pokud není v čelisti dostatek místa pro všechny zuby, mohou se překrývat a tlačit na sebe.
 • Podkus a předkus: Nesprávné uspořádání horní a dolní čelisti může způsobit problémy s kousáním a mluvením.
 • Mezery mezi zuby: Mezi zuby mohou vznikat nevzhledné mezery, které nevypadají dobře a navíc mohou způsobit problémy s dásněmi.

Neviditelná rovnátka nejsou pouze “trendy”

Přestože existují i jiné možnosti léčby lidského chrupu v podobě různých typů rovnátek, faktem je, že neviditelná rovnátka Premier Smile patří k naprosté špičce. Jsou jedním z nejnovějších trendů v ortodontické léčbě. Tato moderní rovnátka poskytují diskrétní a efektivní způsob, jak lze dosáhnout dokonalého úsměvu. Jsou vyrobeny ze speciálního průhledného plastu, který je téměř neviditelný, což znamená, že si jich nikdo zpravidla ani nevšimne. Neviditelná rovnátka jsou ideální jak pro dospělé jedince, tak i pro dospívající. Mohou pomoci v podstatě každému, kdo touží po hezčím chrupu, ale odmítá nosit klasická kovová rovnátka.

Vysoká efektivita, pohodlí a diskrétnost

Mít krásné zuby může mít skoro každý. Musí ale vědět, jak na to. Jak o ně správně pečovat. Čas od času je však samozřejmě nutné přizvat na pomoc také odborníka. Zubaře či ortodontistu. Potřebujete ortodontickou péči? A chcete pro své zuby jen to nejlepší? Rovnátka Premier Smile mají celou řadu výhod, které z nich činí jednu z nejoblíbenějších ortodontických “pomůcek” Podívejte se, co vám mohou nabídnout:

 • Diskrétnost: Rovnátka jsou téměř neviditelná, což znamená, že můžete svůj chrup napravit, aniž byste byli středem nežádoucí pozornosti.
 • Pohodlí: Neviditelná rovnátka jsou vyrobena z hladkého plastu, což je zárukou jejich pohodlného nošení. Žádné dráždění dásní!
 • Odnímatelnost: Rovnátka můžete snadno sundat při jídle nebo při čištění zubů, což je samozřejmě ideální.
 • Efektivita: Léčba neviditelnými rovnátky je často rychlejší než tradičními metodami – solidních výsledků lze někdy dosáhnout již za 6 měsíců.

 

Navštivte kliniku Premier Clinic!

Vzbudili jsme vaši pozornost? Chcete vědět, kde jsou ta nejkvalitnější rovnátka k mání? 

Cesta k dokonalému úsměvu začíná na klinice Premier Clinic. Během první návštěvy se dočkáte nezávazné konzultace s lékařem, během které dojde na skenování vašich zubů. Ze získaného 3D modelu vašeho chrupu si uděláte představu o tom, jak budou po skončení léčby vaše zuby vypadat. Lékař s vámi samozřejmě prodiskutuje i některá úskalí této moderní léčby, odpoví na vaše dotazy a seznámí vás také s předpokládanou cenou. 

Jistě víte, že kvalitní péče něco stojí. A je vám nejspíš taky jasné, že se starost o zuby vyplatí. Chrup, který není v pořádku, může mít negativní vliv na vaše celkové zdraví

Začít můžete už za 30 dní

Pokud se rozhodnete pro léčbu speciálním rovnátky, lékař provede další rentgenové nebo CBCT snímky a individuálně dokončí váš léčebný plán. Po uhrazení faktury jsou vaše rovnátka vyrobena 3D tiskem (v případě těch neviditelných – zvolit si totiž můžete i fixní variantu). S léčbou chrupu můžete začít přibližně za 30 dní. Déle to většinou netrvá. Rovnátka vám budou nasazena a lékař vám ukáže, jak se o ně správně starat, a naplánuje také pravidelné kontrolní návštěvy. Díky moderním technologiím je navíc možné sledovat celý průběh léčby. Slouží k tomu speciální aplikace, což znamená, že odpadá velká část pravidelných kontrol přímo na klinice. Tento způsob monitoringu je pohodlný a efektivní, a přispívá k dosažení nejlepších možných výsledků.

 

Komplexní služby špičkové kliniky

Jak už jsme řekli, rovnátka Premier Smile vám “na míru” vyrobí na klinice Premier Clinic, která se specializuje na moderní ortodontické postupy. Tato špičková klinika samozřejmě nabízí komplexní služby – od detailních konzultací, přes přípravu rovnátek a monitorování celého léčebného procesu, až po případné finální úpravy chrupu. Profesionální tým lékařů je připraven poskytnout vám tu nejlepší péči. A to za celkem rozumných finančních podmínek!

Služby Premier Clinic:

 • Nezávazná konzultace
 • 3D skenování a modelování
 • Individuální léčebný plán
 • Výroba rovnátek 3D tiskem
 • Pravidelné kontrolní návštěvy
 • Monitoring pomocí aplikace

 

Nejkratší cesta k perfektnímu úsměvu

Cesta k perfektnímu úsměvu je s rovnátky Premier Smile snadná a pohodlná. Díky moderním technologiím a odbornému přístupu lékařů z kliniky Premier Clinic můžete mít krásný a zdravý chrup už za pár měsíců. Tak zbytečně neotálejte. Je to docela snadné!