Krása

Jak se zbavit chlupů jednou provždy? Diodový laser nabízí spolehlivé řešení!

Usilovně přemýšlíte, jak se zbavit chlupů? Hledáte řešení, které bude pohodlné a více méně trvalé? Zkrátka si lámete hlavu s tím, jak na to, abyste se odstraňováním chloupků, které vám není dvakrát příjemné, už nemuseli dále zabývat? Ať už toužíte po hebkých pažích nebo si chcete nechat upravit klín, jedno je jisté. Máte svým způsobem štěstí. Spolehlivé řešení totiž existuje. A je dokonce dostupnější, než by vás možná napadlo.

Unavuje vás neustálé holení podpaží? Rádi byste se jednou provždy zbavili nevzhledných chloupků na šíji? Vyzkoušejte laserovou epilaci! Kliniku vybavenou moderním přístrojem, který si s vašimi problémy poradí, nebude těžké najít. Nevěříte?

Jak se zbavit chlupů?

Jak se co nejlépe zbavit chlupů, chloupků a nejrůznějšího chmýří? To je zřejmě otázka skoro tak stará jako samo lidstvo. Kladou si ji mnozí z nás a to bez ohledu na pohlaví. Faktem nicméně zůstává, že hledání uspokojivé odpovědi dovede potrápit především ženy. Mladá dívka nebo zralá dáma, v podstatě každá chce mít hebká lýtka, hladké ruce nebo jemnou tvář bez jediného chloupku. A přestože se najdou ženy, které se netrápí ani tím, když jim naroste docela slušný knír, jisté je, že drtivá většina dívek a dam je ochotna udělat možné i nemožné, jen aby se svého ochlupení zbavila. Přinejmenším na těch tělesných partiích, kde je to všeobecně považováno za žádoucí.

Hladké paže, čistě oholená lýtka nebo perfektně upravený klín? Která z žen by po tom netoužila? Taková dokonalost dá ale často zabrat. Práce s břitvou, holicím strojkem nebo depilačním voskem zkrátka vyžaduje určitou zručnost a je navíc i časově náročná. A věřte nebo ne, je také docela zbytečná. Jde to totiž i úplně jinak!

Pohled na holicí strojek vám není dvakrát příjemný?

Pohled na holicí strojek ve vás vyvolává nepříjemné pocity? Není divu. Brát ho do ruky stále znovu a znovu a to třeba i každý týden, jen aby žena vypadala bezchybně? To může být skutečně otravné. Neustálé holení často obtěžuje i muže. A to většina z nich věnuje pravidelnou péči pouze své tváři, zatímco ruce, nohy nebo hrudník obvykle zůstávají stranou jejich zájmu. A například intimní partie, ty si holí zcela zanedbatelné procento mužů. Navzdory tomu, že by jejich upravený klín prý řada žen vyloženě uvítala.

Možná ale, že by se přinejmenším části svého ochlupení klidně vzdalo mnohem více mužů. Obzvláště pak tehdy, kdyby věděli, že taková úprava jejich těla dlouhou vydrží a že ji nebudou nuceni příliš často opakovat. Všechny ty zastaralé a málo efektivní postupy, jimiž lze nežádoucí chloupky odstraňovat, však mnohé pány spolehlivě odradí. O jakých metodách je řeč? Není jich málo. Jen si je připomeňte:

  • Depilace cukrovou pastou
  • Depilace teplým nebo studeným voskem
  • Klasické holení žiletkou
  • Holení elektrickým strojkem
  • Používání depilačních krémů a gelů

Diodový laser pro všechny tělesné partie

Už vám došla trpělivost s žiletkou i s depilačním voskem? Pak máte jen dvě možnosti. Buď se vrátíte ke svému přirozenému vzhledu, nebo sáhnete po sofistikovanějším řešení a chloupků se zbavíte laserovou epilací. Jde o efektivní a důkladně vyzkoušenou metodu, která vám zajistí hladké tělo na dlouhou řadu měsíců a s trochou štěstí možná i navždy. Ptáte se, jak je to možné? Odpověď je jednoduchá. Moderní diodový laser totiž spolehlivě zlikviduje i to nejjemnější chmýří už od kořínku a to všude, kde vám to bude vyhovovat. Pracuje zkrátka bezchybně a lze ho využít na všechny partie vašeho těla.

Říkáte si, konečně metoda, která dává smysl? A zajímá vás, zda je snadno dostupná?

Za kvalitou nemusíte daleko

Chcete se zbavit chloupků snadno a na velmi dlouhou dobu? Hodláte vyzkoušet diodový laser? Pak vás asi mile překvapí nejen to, že je ošetření tímto přístrojem cenově “zajímavé”, ale zřejmě i fakt, že se jedná o metodu, která je stále rozšířenější. Nabízí ji čím dál více klinik estetické medicíny a salonů krásy. Jen v české metropoli funguje podobných pracovišť hned několik a úroveň většiny z nich je taková, že snese srovnání s renomovanými klinikami ve vyspělých zemích Evropy i v USA.

Chcete skoncovat s holicími strojky? Už nehodláte ztrácet čas s depilačními krémy? Nežádoucí ochlupení lze naštěstí vyřešit i jinak. A co víc, za kvalitním a přitom cenově dostupným ošetřením nemusíte cestovat daleko.

Nebo snad máte s českými klinikami špatné zkušenosti? A co se vám přihodilo?